• CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL 2015 GAME SPOT
  • CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL 2015 GAME SPOT
  • CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL 2015 GAME SPOT
  • CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL 2015 GAME SPOT
  • CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL GAME SPOT - JUVENTUS 6 - 1
  • CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL GAME SPOT - JUVENTUS 6 - 1
  • CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL GAME SPOT - JUVENTUS 6 - 1
  • CUPA ROMANIEI LUCEAFARUL GAME SPOT - JUVENTUS 6 - 1

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Cupa Romaniei 2016-2017 Cupa Romaniei
Print
Grupa H 27-08-2016 16:00 CONTINENTAL 9 : 2 FANTOMELE

Grupa F 27-08-2016 17:00 MARCA INREGISTRATA VOLARE 3 : 0 HIPODROM ALMA

Grupa A 27-08-2016 18:00 UP SIBIU 8 : 3 DUE FEFE

Grupa G 27-08-2016 19:00 TRICOLORII 13 : 3 BAFANA - BAFANA

Grupa B 27-08-2016 20:00 TAKATA II 8 : 3 EXPERTII

Grupa H 27-08-2016 21:00 BARCEROMA 2 : 1 HIPODROM III

Grupa F 28-08-2016 16:00 CREATIVE BLUE 3 : 2 KUKA

Grupa B 28-08-2016 18:00 TAKATA III 5 : 13 EXPERTII

Grupa G 28-08-2016 19:00 CONTI BS 3 : 0 ZEUS

Grupa D 28-08-2016 20:00 AMBIENT 3 : 1 TUNARII

Grupa E 28-08-2016 21:00 ARVATO BERTELSMANN 1 : 1 ODU

Grupa A 02-12-2016 19:00 CSA TAHOSISTEM 5 : 4 UP SIBIU

Grupa H 02-12-2016 20:00 FANTOMELE 2 : 6 BARCEROMA

Grupa A 02-12-2016 21:00 DUE FEFE 0 : 3 EDEI

Grupa B 03-12-2016 14:00 EXPERTII 12 : 3 INTERNATIONALE
  03-12-2016 15:00 TAKATA II 6 : 11 TAKATA III

Grupa F 03-12-2016 16:00 MARCA INREGISTRATA VOLARE 8 : 2 KUKA

Grupa G 03-12-2016 17:00 BAFANA - BAFANA 1 : 2 CONTI BS
  03-12-2016 18:00 TRICOLORII 3 : 0 ZEUS

Grupa E 03-12-2016 19:00 BORUSSIA HERMANNSTADT 2 : 1 ODU

Grupa H 03-12-2016 20:00 VULTURII PRIMA 2 : 6 BARCEROMA

Grupa D 04-12-2016 13:00 TUNARII 12 : 7 GALACTICII
  04-12-2016 14:00 JUVENTUS 10 : 2 AMBIENT

Grupa A 10-12-2016 14:00 CSA TAHOSISTEM 3 : 7 DUE FEFE

Grupa C 10-12-2016 15:00 AFC HERMANNSTADT 3 : 0 TAKATA

Grupa F 10-12-2016 16:00 CREATIVE BLUE 0 : 3 MARCA INREGISTRATA VOLARE

Grupa C 10-12-2016 17:00 SMILEY 2 : 5 UFC INTER

Grupa H 10-12-2016 18:00 HIPODROM III 4 : 5 FANTOMELE

Grupa D 10-12-2016 19:00 AMBIENT 3 : 3 GALACTICII

Grupa E 10-12-2016 20:00 AFT 3 : 2 ARVATO BERTELSMANN

Grupa H 10-12-2016 21:00 VULTURII PRIMA 0 : 3 CONTINENTAL

Grupa B 14-01-2017 15:00 TAKATA II 3 : 5 INTERNATIONALE

Grupa C 14-01-2017 16:00 AFC HERMANNSTADT 7 : 2 UFC INTER
  14-01-2017 17:00 TAKATA 5 : 2 SMILEY

Grupa E 14-01-2017 18:00 BORUSSIA HERMANNSTADT 10 : 1 AFT

Grupa D 14-01-2017 19:00 JUVENTUS 6 : 2 GALACTICII

Grupa H 14-01-2017 20:00 BARCEROMA 1 : 4 CONTINENTAL

Grupa G 15-01-2017 14:00 TRICOLORII 5 : 2 CONTI BS

Grupa B 15-01-2017 15:00 INTERNATIONALE 3 : 6 TAKATA III

Grupa H 15-01-2017 16:00 CONTINENTAL 2 : 6 HIPODROM III

Grupa C 15-01-2017 17:00 UFC INTER 5 : 3 TAKATA

Grupa A 15-01-2017 18:00 UP SIBIU 5 : 3 EDEI

Grupa H 21-01-2017 00:00 FANTOMELE 3 : 0 VULTURII PRIMA
  21-01-2017 00:00 HIPODROM III 3 : 0 VULTURII PRIMA

Grupa D 21-01-2017 13:00 JUVENTUS 11 : 5 TUNARII

Grupa A 21-01-2017 14:00 CSA TAHOSISTEM 0 : 3 EDEI

Grupa C 21-01-2017 15:00 SMILEY 3 : 0 AFC HERMANNSTADT

Grupa F 21-01-2017 16:00 KUKA 10 : 3 HIPODROM ALMA

Grupa E 21-01-2017 18:00 BORUSSIA HERMANNSTADT 10 : 0 ARVATO BERTELSMANN

Grupa G 21-01-2017 19:00 BAFANA - BAFANA 3 : 0 ZEUS

Grupa F 22-01-2017 17:00 HIPODROM ALMA 0 : 3 CREATIVE BLUE

Grupa E 11-02-2017 20:00 AFT 0 : 1 ODU

Optimi de finala 02-04-2017 14:00 BORUSSIA HERMANNSTADT 6 : 6 CREATIVE BLUE
  02-04-2017 16:00 TRICOLORII 7 : 4 BARCEROMA
  02-04-2017 17:00 EDEI 9 : 0 EXPERTII
  02-04-2017 18:00 AFC HERMANNSTADT 4 : 0 AMBIENT
  02-04-2017 19:00 UP SIBIU 1 : 5 TAKATA III
  02-04-2017 20:00 CONTI BS 3 : 6 CONTINENTAL